Приєднуйтесь до нас: Facebook YouTube
Вибір за датою
Цитата дня
Свідоме знищення терористами дамби ГЕС – з усіх поглядів у світі виглядає однаково. І для Африки, і для Європи, і для Сполучених Штатів, і для Китаю, і для Австралії, і для Індії рукотворні катастрофи – це зло. Ми повинні зупинити російське зло.
Володимир Зеленський
Суспільна думка
Економіка
16 листопада 2023, 14:04

Зросте тариф на передачу електроенергії в Україні

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), затвердила плани щодо тарифів на передачу електроенергії. Згідно з рішенням, у 2024 році тариф НЕК Укренерго на передачу електроенергії складатиме 592,89 грн/МВт-год (тут і далі без ПДВ). Відповідне рішення про схвалення тарифів прийнято на засіданні регулятора в четвер, 16 листопада.

📈 Зокрема, для підприємств "зеленої" металургії тариф становитиме 412,68 грн/МВт-год.

📈Важливо зауважити, що регулятор залишає можливість коригування тарифів відповідно до нового тарифного плану після надходження до нього вже затвердженого Міністерством енергетики Прогнозного балансу електроенергетичної системи України на 2024 рік.

📈У додаток до цього, НКРЕКП затвердила збільшення тарифу НЕК Укренерго на диспетчеризацію на 5%, піднімаючи його до 100,37 грн/МВт-год.

Нагадаємо, що наразі тарифи на передачу становлять 485,1 грн/МВт-год, тарифи для "зеленої" металургії - 209,42 грн/МВт-год, а тариф на диспетчеризацію - 95,54 грн/МВт-год до кінця 2023 року.

📅Минулого тижня, НКРЕКП також оголосила про встановлення нових граничних цін на ринку електроенергії, які набудуть чинності з 30 листопада.


Джерело: "НКРЕКП"
+Поширити: