Присоединяйтесь к нам: Facebook Twitter YouTube
Персона
Цитата дня
"Рішення посадити пасажирський літак Ryanair у мінському аеропорту, без сумніву, було спланованою і продуманою спецоперацією, відповідальність за яку повністю несе Олександр Лукашенко"
Олексій Данілов, секретар РНБО України
Общественное мнение

Контактная информация

Друзі!

Дякуємо Вам за увагу до медіа-холдингу «ІРТА»! Наша молода, прогресивна і цілеспрямована команда професіоналів з радістю допоможе Вам у вирішенні величезної кількості завдань, від простого розміщення реклами на наших медіаносіях, до повного супроводу Вашої рекламної кампанії, розробки оригінальних рішень, проведення акцій, формування позитивного іміджу Вашої компанії.

Медіахолдинг «ІРТА» представляє собою комплекс ЗМІ, серед яких: Незалежна телерадіокомпанія «ІРТА», інформаційний портал «ІРТА-FAX», радіостанція «Люкс-ФМ».

Телеканал «ІРТА» охоплює мовленням понад 90% не окупованої території Луганської області і мовить в ефірному аналоговому та цифровому форматі Т2, а так само в кабельних мережах усіх операторів області.

Радіостанція «Люкс-ФМ» мовить на частоті 107.1 ФМ в Сєвєродонецьку і на частоті 106,7 ФМ в Старобільську, що дозволяє якісно доставляти сигнал станції у віддалені райони області.

Будемо раді допомогти Вашому бізнесу стати ще успішнішим!

Наша адреса: м.Сєвєродонецьк, пр-кт Гвардійський, 13
Контакти відділу реклами:

Сергій Фоменко

050-266-20-02

sergey.fomencko@gmail.com

Контакти редакції ІА «Ірта-FAX»

severodonetcklg@gmail.com

(0645) 70-32-12

Контакти редакції НТРК "ІРТА"

+38 (066) 891 61 15Счетчики:
Наши партнеры: