Присоединяйтесь к нам: Facebook Twitter YouTube
Выбор по дате
Персона
Цитата дня
"РФ несет полную ответственность за нарушение прав человека на оккупированных территориях"
Президент Украины Петр Порошенко
Общественное мнение
Общество / Региональные
14 мая 2018, 10:10

Майже 400 студентів взяли участь у «ярмарку кар’єри» у Лисичанському державному гірничо-індустріальному коледжі

11 травня 2018 року у Лисичанському державному гірничо-індустріальному коледжі за ініціативою Лисичанського міського центру зайнятості відбувся «Ярмарок кар’єри».

Участь у комплексному заході прийняли випускники вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації регіону, представники ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації, 15 роботодавців, серед яких ПРАТ «Лінік», ДП «Регіональні електричні мережі», ТДВ «Желатиновий завод», ТОВ «Дизайнер Сервіс Восток», приватні підприємці.

Велика кількість учасників завітали на «Майстер-класи» з «Техніки пошуку роботи». Профінформатор центру зайнятості ознайомила випускників з актуальними джерелами вакансій, як правильно провести телефонну розмову, підготуватись та результативно поспілкуватись з роботодавцем. Основний акцент Майстер-класу зроблено на відпрацюванні навичок написання резюме, щоб одразу ж надати його роботодавцю (114 випускників склали резюме). 100 осіб пройшли тестування та комп’ютерну діагностику.

52 випускника детально ознайомились зі структурою та змістом відеорезюме, як новітнього інструменту пошуку роботи, п’ять з яких записали відеорезюме для демонстрації потенційним роботодавцям. Після перегляду створених відеорезюме один роботодавець зацікавився зазначеною особою та виявив бажання до індивідуальної співбесіди.

Найбільшою популярністю на ярмарку кар’єри користувався центр розвитку підприємництва «Студія Бізне$тарт» Лисичанського міського центру зайнятості. Презентація послуг Студії викликала жвавий інтерес як випускників і викладачів навчальних закладів, так і роботодавців міста.

Учасники ярмарку отримали інформацію про можливості Студії, про діючі міжнародні грантові проекти, про сприяння служби зайнятості у вирішенні питання працевлаштування шляхом відкриття власної справи. Усіх бажаючих запрошено на наступну презентацію грантових програм Данської Ради, яка відбудеться 17 травня поточного року.

Більше 2-х годин тривав «Ярмарок кар’єри», всі учасники залишилися задоволені. Кожен учасник отримав те, за чим прийшов. Роботодавці підібрали майбутніх працівників, зібрали резюме у бажаючих. Студенти отримали багато нової інформації, набули навичок у пошуку роботи та ознайомились з новітніми інструментами працевлаштування служби зайнятості.

Загалом у заході взяли участь майже 400 випускників.


+Поделиться:


Счетчики:
Наши партнеры: