Місцеві бюджети Луганщини отримали 3,2 млн грн від ліцензування алкоголю, тютюну та пального. Ірта-Fax
Приєднуйтесь до нас: Facebook YouTube
Вибір за датою
Цитата дня
Уся пи*дота, що краде гроші на війні, мусить знати: ми вас, упирі та бля*і, на олівець кровʼю своєю пишемо. Сторінок там вже не мало... Ті з нас, хто повернеться з війни живим, знайдуть кожного. Тікайте не озираючись. А краще застрельтеся. У*обки.
МАДЯР 07.01.2024
Суспільна думка
Экономика / Региональные
06 апреля 2021, 15:39

Місцеві бюджети Луганщини отримали 3,2 млн грн від ліцензування алкоголю, тютюну та пального

За січень - березень 2021 року казна Луганської області поповнилася на 3,2 млн грн від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями, тютюновими виробами та пальним. Про це повідомили в Головному управлінні ДПС у Луганській області.

Станом на перше квітня 2021 року на Луганщині здійснюють діяльність 1305 суб’єктів господарювання, які мають ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями, тютюновими виробами та пальним.

У січні-березні 2021 року видано 770 ліцензій на право здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, 59 ліцензій на право оптової, роздрібної торгівлі пальним та зберігання пального.

В той же час, у січні-березні анульовано 142 ліцензії, з яких 8 – за порушення законодавства в частині продажу неповнолітнім особам алкогольних напоїв та тютюнових виробів.


+Поширити: