Присоединяйтесь к нам: Facebook Twitter YouTube
Выбор по дате
Персона
Цитата дня
"Есть разные силы: Украина, Россия, Европа, США и я не знаю, куда отнести боевиков. Игнорировать их совсем невозможно. Нужно их как-то учитывать, потому что они будут всегда оказывать сопротивление"
Первый президент Леонид Кравчук
Общественное мнение
Криминал / Региональные
08 апреля 2021, 11:51

Викритому СБУ так званому «міністру зв’язку та масових комунікацій ЛНР» повідомлено про підозру

Кіберфахівці Служби безпеки України задокументували протиправну діяльність так званого «міністра зв’язку та масових комунікацій ЛНР». Зловмисник причетний до дій, спрямованих на повалення конституційного ладу та посягань на територіальну цілісність нашої держави.

За даними слідства, «посадовець» забезпечує організаційне сприяння поширенню ворожої пропаганди на тимчасово непідконтрольній українській владі території Луганщини через інформаційні ресурси ОРДЛО. Також, він здійснює заходи з популяризації незаконних збройних формувань і дискредитації підрозділів операції Об’єднаних сил, зокрема військовослужбовців Збройних Сил України.

У межах кримінального провадження слідчі органів безпеки заочно повідомили зловмиснику про підозру за ч. 1 ст. 109 (дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади) та ч. 2 ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України) Кримінального кодексу України.

Під процесуальним керівництвом Луганської обласної прокуратури тривають слідчі дії.

Пресслужба ГУ СБ України в Донецькій та Луганській областях


+Поделиться:


Счетчики:
Наши партнеры: