Приєднуйтесь до нас: Facebook YouTube
Вибір за датою
Цитата дня
Уся пи*дота, що краде гроші на війні, мусить знати: ми вас, упирі та бля*і, на олівець кровʼю своєю пишемо. Сторінок там вже не мало... Ті з нас, хто повернеться з війни живим, знайдуть кожного. Тікайте не озираючись. А краще застрельтеся. У*обки.
МАДЯР 07.01.2024
Суспільна думка
Події
08 лютого 2023, 18:46

Кількість загиблих внаслідок землетрусів у Туреччині та Сирії зросла до 11 719

Кількість загоиблих у Туреччині та Сирії внаслідок землетрусів, що сталися 6 лютого, досягла 11 719 осіб.

Оновлені дані по Туреччині оприлюднив президент Реджеп Тайїп Ердоган у ході поїздки у зону землетрусу, на зустрічі з постраждалими в Хатаї, повідомляє власкор Укрінформу.

“Кількість смертей у Туреччині на даний момент становить 9 057, кількість поранених – 52 979 по всій країні, кількість зруйнованих будівель – 6444”, - повідомив президент.

Як повідомляє AFAD, кількість залучених до рятувально-пошукової операції пеевищила 98 тисяч і рятувальники продовжують прибувати.

Як повідомляє The Guardian, у Сирії загальне число - щонайменше 2 662 людини. У Сирії заявляють про катастрофічну ситуацію через відсутність засобів для порятунку та надання медичної допомоги, також не вистачає рятувальників та спецтехніки.

Як повідомляв Укрінформ, до аеропорту м.Газіантеп у Туреччині прибула перша група Зведеного загону Державної служби України з надзвичайних ситуацій для допомоги у ліквідації наслідків потужного землетрусу.


УНІАН
+Поширити: