Приєднуйтесь до нас: Facebook YouTube
Вибір за датою
Цитата дня
Уся пи*дота, що краде гроші на війні, мусить знати: ми вас, упирі та бля*і, на олівець кровʼю своєю пишемо. Сторінок там вже не мало... Ті з нас, хто повернеться з війни живим, знайдуть кожного. Тікайте не озираючись. А краще застрельтеся. У*обки.
МАДЯР 07.01.2024
Суспільна думка
Регіональні
17 лютого 2023, 17:21

На Рівненщині сформували «Стрілецький батальйон» ЗСУ

У Рівненській області сформували «Стрілецький батальйон» Збройних сил України, бійці вже проходять навчання.

Про це повідомив начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль у Телеграмі, передає Укрінформ.

«Рівненщина сформувала «Стрілецький батальйон» ЗСУ. Нагадаю, він потрібний для реагування на загрози національній безпеці держави і складається з наших земляків. Сьогодні вони уже проходять навчання та бойові злагодження», - йдеться у повідомленні.

В ОВА зазначають, що триває і матеріальне забезпечення нового військового формування. Наразі реконструювали і облаштували місце для розміщення батальйону, надали продукти та засоби гігієни, продовжують забезпечувати технікою.

Підкреслюється, що бійці «Стрілецького батальйону», як й інші військовослужбовці ЗСУ, мають можливість кар’єрного росту, отримуватимуть грошове забезпечення, додаткові винагороди, виплати та соціальну підтримку держави.

Як повідомляв Укрінформ, на Рівненщині для оперативного виявлення ворога встановлять сучасну систему безпеки - мережу інноваційних тепловізійних відеокамер.


Укрінформ
+Поширити: