Приєднуйтесь до нас: Facebook YouTube
Вибір за датою
Цитата дня
Уся пи*дота, що краде гроші на війні, мусить знати: ми вас, упирі та бля*і, на олівець кровʼю своєю пишемо. Сторінок там вже не мало... Ті з нас, хто повернеться з війни живим, знайдуть кожного. Тікайте не озираючись. А краще застрельтеся. У*обки.
МАДЯР 07.01.2024
Суспільна думка
Регіональні
19 лютого 2023, 21:18

Наукова робота сєвєродончанки Аліни Губанової посіла І місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН

Сьогодні, 19 лютого, завершився обласний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук, на якому підведено його підсумки та визначено переможців.

Від Сєвєродонецької міської територіальної громади на обласному етапі заходу була представлена наукова робота учениці 9-А класу Середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Аліни Губанової «Відходи війни - переробка та утилізація».

У своїй роботі юна науковиця розкриває актуальне для сьогодення питання впливу на довкілля бойових дій, що відбуваються на території України, представляє докази, що можуть свідчити про скоєння воєнних злочинів рф проти українського довкілля, та аналізує, як можливо переробити та утилізувати відходи руйнувань.

Аліна разом із науковим керівником Лідією Михайлівною Тіньковою в роботі аналізують використання відходів від руйнування в інших країнах, вивчають їх досвід та пропонують використовувати це для відбудови Луганщини і Сєвєродонецька після деокупації.

Після розгляду та захисту всіх представлених робіт жюрі обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт визнало наукову роботу Аліни Губанової найкращою та присудило їй І-ше місце.

Вітаємо Аліну Губанову та її наукового керівника Лідію Тінькову із зайнятим І-м місцем в обласному етапі, а також бажаємо успішного захисту у фінальному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук!

Офіційний сайт Сєвєродонецької міської ради (https://sed-rada.gov.ua/)


Ірта-fax
+Поширити: