Приєднуйтесь до нас: Facebook YouTube
Вибір за датою
Цитата дня
Уся пи*дота, що краде гроші на війні, мусить знати: ми вас, упирі та бля*і, на олівець кровʼю своєю пишемо. Сторінок там вже не мало... Ті з нас, хто повернеться з війни живим, знайдуть кожного. Тікайте не озираючись. А краще застрельтеся. У*обки.
МАДЯР 07.01.2024
Суспільна думка
Економіка
20 лютого 2023, 20:16

На агровиставці в Дубаї відкрився найбільший з 2014 року український павільйон

У місті Дубай (ОАЕ) 20 лютого відкрився український павільйон на міжнародній агропромисловій виставці Gulfood 2023.

Як передає Укрінформ з посиланням на пресслужбу МЗС, цьогоріч учасниками виставки є 35 українських компаній - виробників сільськогосподарської продукції.

"Загальна площа павільйону становить 252 кв.м. Це — найбільший стенд від України, який представлений на цій виставці з 2014 року», - поінформували у зовнішньополітичному відомстві.

У МЗС додали, що участь українських експортерів у виставці Gulfood 2023 є дієвим практичним інструментом виходу на ринки Близького Сходу та Африки, налагодження бізнес контактів.

Виставка працюватиме до 24 лютого.

Gulfood - головне місце зустрічі представників світової харчової промисловості, одна з найвпливовіших міжнародних продовольчих виставок світу, що вже чверть століття проходить у м. Дубай (ОАЕ) - головному торговому хабі для експорту на ринки арабських країн. Ця виставка щороку збирає понад 100 тис. відвідувачів з 182 країн світу, більш як 5000 експонентів.

Фото: mfa.gov.ua


Укрінформ
+Поширити: