Приєднуйтесь до нас: Facebook YouTube
Вибір за датою
Цитата дня
Уся пи*дота, що краде гроші на війні, мусить знати: ми вас, упирі та бля*і, на олівець кровʼю своєю пишемо. Сторінок там вже не мало... Ті з нас, хто повернеться з війни живим, знайдуть кожного. Тікайте не озираючись. А краще застрельтеся. У*обки.
МАДЯР 07.01.2024
Суспільна думка
Влада
20 лютого 2023, 12:53

Ізраїль працює над пілотним проєктом системи раннього сповіщення про наближення ракет і безпілотників для Києва, згодом він може бути розширений на інші регіони.

Накопичення авіації біля кордонів з Україною є частиною підготовки росії до наступу.

Про це в інтервʼю «Бабелю» розповів міністр оборони Олексій Резніков, передає Укрінформ.

«Не варто розділяти загрозу наступу росіян і застосування авіації. Це дві складові одного. Класична військова наука вчить — якщо плануєш йти в наступ, маєш зробити три речі: примусити свого опонента зупинитися й перейти в оборону; почати панувати в повітрі, щоб не дати йому піти в контрнаступ; маєш нищити всі його резерви, логістичні ланцюжки, запаси — і для цього теж потрібна авіація. Тому, коли ми кажемо, що росіяни готуються до наступу, то це обовʼязково і про авіацію», — сказав міністр.

Говорячи про шанси росіян, Резніков зауважив, що це залежатиме від кількох чинників, таких як майстерність пілотів, погода, маневреність і технічний стан літаків. Він також звернув увагу на те, що українським військовим вдалося знищити більшість льотної еліти росіян, і зараз у них літають переважно молоді та менш досвідчені пілоти.

«Також залежить від масованості їх прильоту. Умовно кажучи, на одну ціль — дві ракети. Якщо 20 літаків — 40 ракет, 100 літаків — 200. Ризики є, але не треба це сприймати так, що все пропало. Наші партнери це усвідомлюють, тому така активна позиція, особливо у Ллойда Остіна (міністр оборони США - ред). Він дуже підтримує Україну і каже партнерам: «Час, час і ще раз час! Прискорюйтесь у передачі озброєння особливо систем ППО», — зазначив міністр.


Укрінформ
+Поширити: