Приєднуйтесь до нас: Facebook YouTube
Вибір за датою
Цитата дня
Уся пи*дота, що краде гроші на війні, мусить знати: ми вас, упирі та бля*і, на олівець кровʼю своєю пишемо. Сторінок там вже не мало... Ті з нас, хто повернеться з війни живим, знайдуть кожного. Тікайте не озираючись. А краще застрельтеся. У*обки.
МАДЯР 07.01.2024
Суспільна думка
Події / Регіональні
20 лютого 2023, 11:00

Гайдай розповів, як адміністрація працює в напрямку забезпечення людей житлом

Луганська ОВА намагається забезпечити житлом людей, які найбільш цього потребують. Про це у прямому ефірі повідомив голова Луганської ОВА Сергій Гайдай, повідомляє видання «Сєвєродонецьк онлайн».

«Працюємо в напрямку житла. Щоб люди, які найбільш потребують житла, вони могли бути забезпечені. Я розумію, що ми не зможемо забезпечити на 100% всіх, але головне – рухатись у цьому напрямку», - каже Гайдай.

За його словами, географія широка – і центральна Україна, і західна.

«Є керівники громад у різних областях…З ними починаємо працювати. Дійсно, непогані умови вони пропонують», - каже Гайдай.

Він пообіцяв не зупинятися у цьому напрямку.

«Далі побачимо, як розвиватимуться події у нас на лінії фронту, тому що ми не витрачаємо кошти. Єдине, що допомагаємо військовим і десь у громади купуємо…техніку», - каже Гайдай.

Перемога, за його словами, не буде найближчим часом.

«Але ми знаємо, що це буде. Впевнені на 110%», - каже Гайдай.

Нагадаємо, керівник Луганської ОВЦА Сергій Гайдай озвучив три локації, де будуть видавати житло для переселенців з Луганської області.


Ірта-fax
+Поширити: