Приєднуйтесь до нас: Facebook YouTube
Вибір за датою
Цитата дня
Уся пи*дота, що краде гроші на війні, мусить знати: ми вас, упирі та бля*і, на олівець кровʼю своєю пишемо. Сторінок там вже не мало... Ті з нас, хто повернеться з війни живим, знайдуть кожного. Тікайте не озираючись. А краще застрельтеся. У*обки.
МАДЯР 07.01.2024
Суспільна думка
Суспільство
27 лютого 2023, 19:57

Завдяки акції від Артемсолі зібрали вже 14 мільйонів на дрони-камікадзе для українських розвідників

Завдяки ДП «Артемсіль» та випущеної спецпартії солі зібрали вже 14 мільйонів гривень на дрони-камікадзе для українських розвідників.

Про це у Телеграмі повідомила платформа UNITED24.

«Продано 30 000 пачок «Артемсолі» зі спеціальної партії на підтримку ГУР! Це означає, що майже 14 млн грн зібрано на дрони-камікадзе для українських розвідників», - йдеться у повідомленні.

За словами командира спецпідрозділу «Крила» ГУР МО на позивний «Волонтер», цей дрон-камікадзе FPV (First Person View) сьогодні став революційним засобом ведення бою.

«Такі дрони використовуються буквально як снайперська зброя з відстані до восьми кілометрів. Встановлені камери та сучасні засоби зв’язку дозволяють оператору керувати літальним апаратом у режимі реального часу, залишаючись при цьому на безпечній відстані. Завдяки спеціальній партії «Артемсолі» ми зможемо укомплектувати дронами FPV нове ударне угруповання, яке найближчим часом стане на захист нашої країни по всій лінії фронту», - пояснив військовий.

Раніше повідомлялося, що до річниці повномасштабного вторгнення ДП «Артемсіль» та фандрейзингова платформа UNITED24 випустили спеціальну партію солі - «Міць. Українська кам’яна», видобутої в Соледарі, щоб підтримати Головне управління розвідки Міністерства оборони України - сформувати флотилію дронів-камікадзе.

Ця сіль «Міць. Українська кам’яна» розфасована у пачки по 200 грамів. Всього партія складається зі 100 000 пачок, адже вдалося знайти 20 тонн солі, видобутої в шахтах Соледара. Вартість однієї пачки солі 500 грн, з цієї суми 465 грн з кожної - направляють на формування флотилії дронів-камікадзе. Тобто направляють увесь прибуток з кожної пачки, тому що один дрон коштує 700 $.

Сіль у спеціальній упаковці «Міць. Українська кам’яна» доступна у магазинах мережі «Сільпо» та онлайн на ROZETKA.


Східний варіант
+Поширити: