Приєднуйтесь до нас: Facebook YouTube
Вибір за датою
Цитата дня
Уся пи*дота, що краде гроші на війні, мусить знати: ми вас, упирі та бля*і, на олівець кровʼю своєю пишемо. Сторінок там вже не мало... Ті з нас, хто повернеться з війни живим, знайдуть кожного. Тікайте не озираючись. А краще застрельтеся. У*обки.
МАДЯР 07.01.2024
Суспільна думка
Регіональні
11 травня 2023, 18:19

Стрюк: "Надійшла інформація про досить ефективну бавовну у передмісті Сєвєродонецька"

В окупованому Щедрищевому під Сєвєродонецьком стався вибух.

Про це у телемарафоні повідомив керівник Сєвєродонецької МВА Олександр Стрюк.

“Навколо Сєвєродонецька достатньо велика концентрація російських військових. Вони ховаються по присадибних ділянках, у лісистій місцевості навколо міста. Надійшла інформація про досить ефективну бавовну у передмісті – це Щедрищеве. Сподіваємося, що це перший дзвіночок”, – сказав він.

Стрюк також розповів, що якихось укріпрайонів по місту окупанти не готують. За його словами, навколо Сєвєродонецька достатньо промислової зони, яка сама по собі виступає таким укріпрайоном та досить довго трималася при захваті.

“Але будувати щось на території міста, враховуючи його побудову – воно досить компактне та майже прозоре, то, мабуть, оркам не дуже зручно це зробити й не розглядають його як такий регіон, який необхідно використовувати як укріпрайон”, – резюмував керівник адміністрації.


Сєвєродонецьк онлайн
+Поширити: