Приєднуйтесь до нас: Facebook YouTube
Вибір за датою
Цитата дня
Уся пи*дота, що краде гроші на війні, мусить знати: ми вас, упирі та бля*і, на олівець кровʼю своєю пишемо. Сторінок там вже не мало... Ті з нас, хто повернеться з війни живим, знайдуть кожного. Тікайте не озираючись. А краще застрельтеся. У*обки.
МАДЯР 07.01.2024
Суспільна думка
Суспільство / Події
13 вересня 2023, 20:38

Місце знаходження російських «Іскандерів» у Білорусі, та їх кількість

У 2023 році військовослужбовці Білорусі отримали дві партії оперативно-тактичного ракетного комплексу «Іскандер-М» від російської федерації, які були введені на озброєння 465 ракетної бригади. Цю інформацію надала моніторингова група "Беларускі Гаюн", вказавши, що частина цієї техніки вже була використана раніше.

За даними моніторингової групи, 465 ракетна бригада Збройних сил Республіки Білорусь розташована в місті Осиповичі Могильовської області.

Спостерігачі нагадали, що 1 лютого Міністерство оборони Білорусі оголосило про введення в експлуатацію ОТРК Іскандер-М. Проте відомості про підрозділ, до якого була передана техніка, залишаються конфіденційними.

"Важливо відзначити, що перші Іскандери, які надійшли до Збройних сил Республіки Білорусь, вже мали попереднє використання в російських військах, і це було не менше семи років", - зауважується в матеріалі.

📅Друга партія ОТРК була доставлена до Білорусі 30 серпня. Військові зазначили, що це не є останнім постачанням техніки з російської федерації.

🔺За даними моніторингової групи, наразі Збройні сили Білорусі можуть мати у розпорядженні не менше шести самохідних пускових установок Іскандер-М.


Джерело: "Беларускі Гаюн"
+Поширити: