Приєднуйтесь до нас: Facebook YouTube
Вибір за датою
Цитата дня
Уся пи*дота, що краде гроші на війні, мусить знати: ми вас, упирі та бля*і, на олівець кровʼю своєю пишемо. Сторінок там вже не мало... Ті з нас, хто повернеться з війни живим, знайдуть кожного. Тікайте не озираючись. А краще застрельтеся. У*обки.
МАДЯР 07.01.2024
Суспільна думка
Кримінал
13 жовтня 2023, 13:55

СБУ повідомила про підозру ще чотирьом рашистським призначенцям на Луганщині

Співробітники СБУ задокументували колабораційну діяльність ще чотирьох «керівників», які отримали від загарбників призначення в окупаційних адміністраціях у Старобільську, Лисичанську та Білокуракиному.

Троє із них до російського вторгнення обіймали невисокі посади у місцевих органах влади. Погодившись на злочинну співпрацю з ворогом, отримали начальницькі «портфелі».

Так, колишні головні спеціалістки РДА призначені «начальником відділу з питань державної цивільної служби та кадрів», а також «заступником начальника відділу ЖКГ» в окупаційній «адміністрації Старобільського району лнр».

Колишня бухгалтерка сільради стала «начальником відділу бухгалтерського обліку та фінансового забезпечення» у так зв. «адміністрації Білокуракинського району лнр».

У Лисичанську один із відділів «управління житлово-комунального господарства» в рашистській «адміністрації» очолив колишній бойовик.

За даними оперативників, у 2014 році він приєднався до «казачого» НЗФ і після звільнення Лисичанська від бойовиків перебував на тимчасово окупованій території.

Окупанти згадали про «цінного кадра» не випадково, адже його безпосередній керівник – «начальник управління ЖКГ» є рецидивістом, двічі судимим за тяжкі злочини, який наразі перебуває у 👉 розшуку.

📢 Зловмисники отримали повідомлення про підозру за ч. 5 ст. 111-1 Кримінального кодексу України (колабораційна діяльність).

❗ Вживаються комплексні заходи для їх притягнення до кримінальної відповідальності.

Досудове розслідування проводять слідчі ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях.


Джерело: "Пресслужба СБУ в Луганській області"
+Поширити: