Приєднуйтесь до нас: Facebook YouTube
Вибір за датою
Цитата дня
Уся пи*дота, що краде гроші на війні, мусить знати: ми вас, упирі та бля*і, на олівець кровʼю своєю пишемо. Сторінок там вже не мало... Ті з нас, хто повернеться з війни живим, знайдуть кожного. Тікайте не озираючись. А краще застрельтеся. У*обки.
МАДЯР 07.01.2024
Суспільна думка
Кримінал
17 жовтня 2023, 13:02

Повідомлено про підозру ватажка «лнр» пасечника у скоєнні нових злочинів проти національної безпеки України

Служба безпеки України повідомила так зв. «главі лнр» леоніду пасечнику про підозру у скоєнні нових злочинів проти національної безпеки України.

Спецслужбою задокументовано його діяльність щодо організації на тимчасово окупованій Луганщині незаконних виборів, а також зайняття ним посади так зв. «глави лнр».

Умисні протиправні дії, вчинені окупаційним чиновником, були спрямовані на створення умов для анексії російським агресором частини території України.

Зокрема, у січні-травні 2023 року він підписав низку так зв. «законів» та «указів» щодо організації та проведення в «лнр» виборів до так зв. «народного совєта» та представницьких органів «муніципальних утворень».

На підставі цих юридично нікчемних «правових актів» в області було організовано процес підготовки до незаконних виборів, які окупанти провели у вересні 2023 р. відповідно до законодавства рф та так зв. «лнр».

23 вересня, за поданням президента рф та за власною згодою, Пасічник був добровільно обраний «народним совєтом» на посаду «глави лнр». Він прийняв присягу на вірність «народу лнр», конституції рф, «конституції лнр» та офіційно вступив на посаду «глави лнр».

СБУ повідомила пасічнику про підозру в участі в організації та проведенні незаконних виборів та у добровільному обранні до незаконного органу влади на тимчасово окупованій території.

Відповідно до ч. 5 ст.-111-1 Кримінального кодексу України, йому загрожує до 10 років позбавлення волі та конфіскація майна.

Досудове розслідування здійснюють слідчі ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях за процесуального керівництва Луганської обласної прокуратури.

📢Нагадуємо, що раніше ватажок «лнр» вже 👉 отримав від Служби безпеки повідомлення про підозру за іншими епізодами злочинної діяльності на шкоду національній безпеці України.

Обвинувальні матеріали вже розслідуваних кримінальних проваджень щодо Пасічника перебувають на розгляді в суді.

❗ Оскільки правопорушник переховується на тимчасово окупованій території, його оголошено у розшук. Вживаються комплексні заходи для його притягнення до кримінальної відповідальності.


Джерело: "Служба безпеки України"
+Поширити: