Приєднуйтесь до нас: Facebook YouTube
Вибір за датою
Цитата дня
Уся пи*дота, що краде гроші на війні, мусить знати: ми вас, упирі та бля*і, на олівець кровʼю своєю пишемо. Сторінок там вже не мало... Ті з нас, хто повернеться з війни живим, знайдуть кожного. Тікайте не озираючись. А краще застрельтеся. У*обки.
МАДЯР 07.01.2024
Суспільна думка
Суспільство
18 жовтня 2023, 17:51

З початку року 308 осіб з Луганщини отримали ваучери на навчання

Станом на 16 жовтня цього року 308 осіб з Луганської області отримали ваучери на навчання:

✔️ для перепідготовки за робітничою професією – 5 ваучерів за професіями: «Водій автотранспортних засобів «кат. С»» (1 ваучер), «Кухар» (1 ваучер) та «Кравець» (3 ваучери);

✔️ для підвищення кваліфікації та спеціалізації – 40 ваучерів, з них 8 - «Водій автотранспортних засобів кат. Д», 5 - «Водій автотранспортних засобів «кат. СЕ» та 27 - за напрямом «Медсестринство»;

✔️ для підготовки на наступному рівні освіти – 15 ваучерів за спеціальностями «Автомобільний транспорт» (2 ваучери), «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» (3 ваучери), «Інформаційні системи та технології» (1 ваучер), «Менеджмент» (1 ваучер); «Комп`ютерні науки» (1 ваучер), «Медсестринство» (2 ваучери), «Залізничний транспорт» (1 ваучер), «Психологія» (1 ваучер); «Ветеринарна медицина» (1 ваучер), «Підприємництво та торгівля» (1 ваучер), «Маркетинг» (1 ваучер);

✔️ для здобуття ступеня магістра на основі ступеня бакалавра або магістра, здобутих за іншою спеціальністю 248 ваучерів за наступними спеціальностями: «Автомобільний транспорт», «Автоматизація, комп’ютерно-інтегровані технології та робототехніка», «Агрономія», «Будівництво та цивільна інженерія», «Психологія», «Гірництво», «Дизайн», «Інформаційні системи та технології», «Комп`ютерні науки», «Комп`ютерна інженерія», «Маркетинг», «Соціальне забезпечення», «Соціальна робота», «Професійна освіта (за спеціалізаціями)», «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», «Підприємництво та торгівля», «Залізничний транспорт», «Середня освіта (за предметними спеціальностями)», «Туризм і рекреація», «Фізична культура і спорт».

❗Нагадаємо, ваучер на навчання видається службою зайнятості визначеним категоріям громадян, які не зареєстровані в центрах зайнятості як безробітні, та відповідають певним вимогам. Цей документ видається одноразово і дає право безоплатно пройти навчання за затвердженим переліком професій та спеціальностей.

✅Вартість ваучера – не більше 10-кратного розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб. Наразі максимальна вартість ваучера становить 26 840 грн. Оплачує ваучер Фонд загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття. Якщо вартість навчання перевищує цю суму, то роботодавець або особа можуть оплатити різницю з власних коштів.

📅 З 1 червня 2023 року процедуру отримання ваучера спрощено. Тепер, щоб отримати ваучер, ви зможете подати заявку онлайн на 👉 порталі. Заявка буде опрацьована впродовж 3 робочих днів.

✅ Докладніше про послугу можна переглянути за 👉 посиланням.

Запрошуємо всіх охочих скористатись цією послугою служби зайнятості, щоб вдало конкурувати на ринку праці!

📞 Звертайтесь до фахівців центру зайнятості за номерами гарячих ліній:

  • 098-875-48-95, 099-491-20-86 або
  • пройдіть за 👉 посиланням для мешканців Луганщини;
  • пройдіть за 👉 посиланням для роботодавців та підприємців Луганщини.

🌐 Надаємо підтримку з питань зайнятості:


Джерело: "Луганський ОЦЗ"
+Поширити: