Приєднуйтесь до нас: Facebook YouTube
Вибір за датою
Цитата дня
Уся пи*дота, що краде гроші на війні, мусить знати: ми вас, упирі та бля*і, на олівець кровʼю своєю пишемо. Сторінок там вже не мало... Ті з нас, хто повернеться з війни живим, знайдуть кожного. Тікайте не озираючись. А краще застрельтеся. У*обки.
МАДЯР 07.01.2024
Суспільна думка
Суспільство
19 жовтня 2023, 18:18

Ще один одеський військком «заробив» для родини 50 мільйонів гривень

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) виявило ознаки корупційного кримінального правопорушення, які свідчать про незаконне збагачення начальника Малиновського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Одеси Вячеслава Кушнерова на суму майже 47 млн гривень. Про це повідомила пресслужба НАЗК в четвер, 19 жовтня.

Зазначається, що в травні 2022 року подружжя військкома стало власником квартири в Одесі площею 111,1 кв.м вартістю 600 тисяч гривень, яку через рік продали за 7,56 млн гривень. Згодом дружина Кушнерова придбала автомобіль Toyota Highlander вартістю майже 1,9 млн гривень, який пізніше був проданий за 2 млн гривень.

Того ж року мати Кушнерова подарувала сину житловий будинок з господарськими будівлями загальною площею 259,2 кв.м в Овідіопольському районі Одеської області, оцінений в 1 млн гривень. НАЗК встановило, що отриманий нею дохід за останні 22 роки був значно меншим за вартість подарованого.

Теща військкома впродовж останніх кількох років стала власницею квартири в Лиманському районі Одеської області за понад 300 тисяч гривень, а також автомобіля Mercedes–Benz GLS 400 за 420 тисяч гривень. Хоча в середньому така автівка коштує понад 5 млн гривень. Також встановлено, що раніше теща військкома купила автомобіль Mercedes–Benz GLC 220D вартістю 1,4 млн гривень, який згодом перепродала своїй дочці за 1,5 млн гривень.

Протягом серпня 2022 року члени сім’ї Кушнерова подарували один одному грошові кошти на загальну суму 30 млн гривень, що підтверджується відомостями з реєстру нотаріальних дій, хоча не мали для цього достатніх офіційних доходів.

Син військкома став власником квартири площею 55,8 кв.м в Одесі вартістю майже пів мільйона гривень та автомобіля Mercedes-Benz Sprinter 511 ще за майже пів мільйона гривень, також не маючи на це достатніх грошових активів, сформованих із законних джерел.

Привертає увагу той факт, що ще у 2018 році син військкома зробив покупку, вартість якої значно перевищувала його тодішні офіційні доходи, а саме — придбав у начальника одеського ТЦК Євгена Борисова автомобіль Volkswagen CC вартістю 500 тисяч гривень, який згодом перепродав.

У всіх цих діях вбачаються ознаки юридичної фікції, а саме — узгодженість дій між суб’єктом декларування, членами його сім’ї та його близькими особами. Такі дії спрямовані на приховування реальних обставин набуття вказаних об’єктів нерухомого майна та транспортних засобів шляхом завищення реальних доходів та заниження реальних видатків.

Вказано, що декларант не скористався своїм правом пояснити Національному агентству джерела походження усіх зазначених коштів.

НАЗК направило матеріали щодо Кушнерова до поліції Миколаївської області для вирішення питання щодо внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення та здійснення досудового розслідування з метою притягнення його до відповідальності.

За даними джерел Української правди, сам Кушнеров перебуває за межами України. Він також є фігурантом кількох кримінальних проваджень, одне з яких зокрема стосується сприянню ухилянтам у незаконному перетині кордону.


Джерело: "Національне агентство з питань запобігання корупції"
+Поширити: