Приєднуйтесь до нас: Facebook YouTube
Вибір за датою
Цитата дня
Уся пи*дота, що краде гроші на війні, мусить знати: ми вас, упирі та бля*і, на олівець кровʼю своєю пишемо. Сторінок там вже не мало... Ті з нас, хто повернеться з війни живим, знайдуть кожного. Тікайте не озираючись. А краще застрельтеся. У*обки.
МАДЯР 07.01.2024
Суспільна думка
Влада
20 жовтня 2023, 20:50

Україні потрібні такі втрати, які росія несе під Авдіївкою – Зеленський

Українські військові продовжують ефективно утримувати оборону на сході країни. Втрати російських окупантів за останні дні вражають. Про це Володимир Зеленський оголосив у відеозверненні в п'ятницю, 20 жовтня.

Під час свого візиту до Херсона та Миколаєва президент провів нараду з вищим командуванням Збройних Сил України. Основна увага приділялася ситуації на півдні країни та в Донецькій області, зокрема в районі Авдіївки.

📢 «Я дякую всім нашим хлопцям, які потужно тримають оборону і день за днем знищують окупанта. Цими днями російські втрати дійсно вражають, і саме такі втрати окупанта потрібні Україні»- заявив президент.

📌Зеленський також зазначив, що обговорювався Куп'янський напрямок в Харківській області.

📅Нагадаємо, протягом останнього тижня російські війська продовжують атаку на Авдіївку. За інформацією Генерального штабу, протягом минулої доби Збройні Сили України знищили майже 1400 російських військових. Також було ліквідовано 55 танків і 120 бронемашин противника. Більшість цих втрат російські війська понесли саме під Авдіївкою.


Джерело: "Офіс Президента"
+Поширити: