Приєднуйтесь до нас: Facebook YouTube
Вибір за датою
Цитата дня
Свідоме знищення терористами дамби ГЕС – з усіх поглядів у світі виглядає однаково. І для Африки, і для Європи, і для Сполучених Штатів, і для Китаю, і для Австралії, і для Індії рукотворні катастрофи – це зло. Ми повинні зупинити російське зло.
Володимир Зеленський
Суспільна думка
Кримінал
07 листопада 2023, 12:53

Повідомлено про підозру «депутату народної ради лнр», який проводить кампанію з підтримки агресора на тимчасово окупованій Луганщині

СБУ підозрює в колабораційній діяльності «депутата народного совета лнр» Олексадра Єрмоленка, який проводить систематичну інформаційно-пропагандистську діяльність на користь агресора.

Задокументовано, що фігурант увійшов до складу так зв. «народного совета лнр» у 2018 році від псевдогромадського утворення «Мир Луганщине». З кінця минулого року він представляє в «лнр» російських комуністів.

На початку грудня 2022 р. КПРФ, яка стала однією з п’яти партій, допущених кремлем до участі у «виборах» на тимчасово окупованих територіях України, провела в Луганську установчу конференцію за участю секретаря ЦК КПРФ Тайсаєва та низки депутатів державної думи рф. На конференції було прийнято рішення про формування «Луганского регионального отделения политической партии КПРФ».

Відтоді Єрмоленко, який обійняв посаду «второго секретаря Луганского республиканского комитета КПРФ», розгорнув у медійному просторі піар-кампанію російської політсили та провів низку політичних заходів на підтримку путінської «сво».

Зокрема, зловмисник займався організацією та брав участь у т.зв «святковій зустрічі з нагоди 100-річчя СССР», заходах до «105-ї річниці заснування ленінського комсомолу» та ін. Пропагандистські заходи були спрямовані на підтримку збройної агресії РФ проти України. «Депутат-комуніст» неодноразово закликав до підтримки окупантів і під час телеефірів на пропагандистському каналі «Луганск24».

За результатами псевдовиборів, які у вересні цього року загарбники провели на Луганщині, фігурант увійшов до складу «народного совета лнр» від КПРФ.

Раніше повідомлялося, що політична партія «коммунистическая партия российской федерации» входить до запровадженого СБУ переліку партій та громадських об’єднань, які підтримують війну проти України. Її діяльність у нашій країні заборонена (https://is.gd/eD3n5a).

СБУ повідомила зловмиснику про підозру за ч. 6 ст. 111-1 Кримінального кодексу України (організація заходів політичного характеру, здійснення інформаційної діяльності у співпраці з державою-агресором та її окупаційною адміністрацією, спрямованої на підтримку держави-агресора, її окупаційної адміністрації чи збройних формувань та на уникнення нею відповідальності за збройну агресію проти України).

Колаборанту загрожує до 12 років позбавлення волі.

Триває документування незаконної діяльності лідерів інших осередків російських політсил на тимчасово захопленій території Луганської області.

Досудове розслідування проводять слідчі ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях за процесуального керівництва Луганської обласної прокуратури.


Джерело: "Пресслужба СБУ в Луганській області"
+Поширити: