Приєднуйтесь до нас: Facebook YouTube
Вибір за датою
Цитата дня
Свідоме знищення терористами дамби ГЕС – з усіх поглядів у світі виглядає однаково. І для Африки, і для Європи, і для Сполучених Штатів, і для Китаю, і для Австралії, і для Індії рукотворні катастрофи – це зло. Ми повинні зупинити російське зло.
Володимир Зеленський
Суспільна думка
Кримінал
10 листопада 2023, 14:14

Керівника апарату районного суду з Луганщини засуджено до 15 років за державну зраду

За спільного публічного обвинувачення прокурорів Генеральної інспекції Офісу Генерального прокурора та Луганської обласної прокуратури керівника апарату Старобільського районного суду Луганської області визнано винним у державній зраді (ч. 2 ст. 111 КК України).

Вироком Івано-Франківського міського суду чоловіка засуджено до 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Прокурори в суді довели, що після повномасштабного російського вторгнення чоловік зрадив присязі та перейшов на бік ворога.

Він не виїхав на підконтрольну Україні територію та залишився у захопленому Старобільську.

Засуджений агітував інших суддів та працівників апарату суду присягнути на вірність рф та написати заяви про прийняття на роботу до так званих «судових органів лнр», пообіцявши їм нові посади.

Крім того, брав участь у зборах, організованих «головою верховного суду лнр» з метою нібито становлення та зміцнення «судової влади» псевдореспубліки.

У подальшому, в середині серпня 2023 року указом президента рф чоловіка було призначено на посаду «судді Старобільського районного суду».

Ухвалення вироку здійснювалося в порядку спеціального судового провадження.

Спеціальне досудове розслідування здійснювали слідчі ТУ ДБР, розташованого у м. Львові.


Джерело: "Луганська обласна прокуратура"
+Поширити: