Приєднуйтесь до нас: Facebook YouTube
Вибір за датою
Цитата дня
Свідоме знищення терористами дамби ГЕС – з усіх поглядів у світі виглядає однаково. І для Африки, і для Європи, і для Сполучених Штатів, і для Китаю, і для Австралії, і для Індії рукотворні катастрофи – це зло. Ми повинні зупинити російське зло.
Володимир Зеленський
Суспільна думка
Кримінал
10 листопада 2023, 14:25

Коломойський за рішенням суду залишається у СІЗО

Суд у Києві підтвердив незмінність запобіжного заходу для Ігоря Коломойського, залишивши його в СІЗО згідно з рішенням від 24 жовтня. Про це повідомило "Суспільне" із залу судового засідання.

Адвокати олігарха намагалися замінити запобіжний захід на домашній арешт, вказуючи на погіршення стану його здоров'я, але суд відхилив ці клопотання. Сам Коломойський утримався від коментарів щодо рішення.

📌Ігоря Коломойського підозрюють у шахрайстві та відмиванні грошей. За даними слідчих СБУ, він легалізував понад пів мільярда гривень, виводячи їх за кордон через банківські установи, які перебували під його контролем, в період з 2013-го по 2020 рік.

📌7 вересня йому пред'явили підозру у заволодінні 9,2 мільярда гривень ПриватБанку, а 15 вересня він отримав нові підозри за трьома статтями, пов'язаними із незаконним заволодінням 5,8 мільярда гривень у 2013-2014 роках.


Джерело: "Суспільне"
+Поширити: