Приєднуйтесь до нас: Facebook YouTube
Вибір за датою
Цитата дня
Свідоме знищення терористами дамби ГЕС – з усіх поглядів у світі виглядає однаково. І для Африки, і для Європи, і для Сполучених Штатів, і для Китаю, і для Австралії, і для Індії рукотворні катастрофи – це зло. Ми повинні зупинити російське зло.
Володимир Зеленський
Суспільна думка
Кримінал
11 листопада 2023, 16:16

Мешканку Луганщини засуджено до 8 років позбавлення волі за співпрацю з російськими окупантами

За публічного обвинувачення прокурорів Щастинської окружної прокуратури Луганської області місцеву жительку визнано винною у колабораційній діяльності (ч. 5 ст. 111-1 КК України).

Її засуджено до 8 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Також на 15 років позбавлено права обіймати посади в органах влади.

Прокурори в суді довели, що співробітниця управління соціального захисту населення Станично-Луганської селищної військово-цивільної адміністрації Луганської області на початку березня 2022 року почала співпрацювати з представниками рф.

Вона добровільно обійняла керівну посаду в незаконному органі влади псевдореспубліки. Її призначили «начальником управління праці та соціального захисту населення адміністрації Станично-Луганського району лнр».

Засуджена організовувала роботу структурних підрозділів установи, проводила особистий прийом громадян, підписувала затребувані документи.

Крім того, агітувала колишніх колег до співпраці з ворогом.

Ухвалення вироку здійснювалося в порядку спеціального судового провадження.

Спеціальне досудове розслідування проводили слідчі 3 управління ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях.

(за матеріалами Щастинської окружної прокуратури)


Джерело: "Луганська обласна прокуратура"
+Поширити: