Приєднуйтесь до нас: Facebook YouTube
Вибір за датою
Цитата дня
Уся пи*дота, що краде гроші на війні, мусить знати: ми вас, упирі та бля*і, на олівець кровʼю своєю пишемо. Сторінок там вже не мало... Ті з нас, хто повернеться з війни живим, знайдуть кожного. Тікайте не озираючись. А краще застрельтеся. У*обки.
МАДЯР 07.01.2024
Суспільна думка
Суспільство / Події
30 листопада 2023, 14:47

Знищено російських офіцерів у тимчасово окупованому Токмаку – мер Мелітополя

Внаслідок вибухів, що сталися у тимчасово окупованому Токмаку Запорізької області 28 листопада, українські військові успішно ліквідували штаб російських загарбників. Знищено мінімум 14 осіб, включаючи офіцерів рф. Про це заявив міський голова Мелітополя Іван Федоров під час телемарафону «Єдині новини».

📢«Два дні поспіль в Токмаку відбувається дуже потужна ліквідація ворога. Вже відомо, що сталося 28 листопада. У ворога було знищено цілий штаб. А точніше під час наради, яка проводилася в штабі, там стався вибух і щонайменше 14 загиблих, серед яких велика кількість офіцерів», - зазначив він.

Федоров вказав, що ворог, як завжди, намагався приховати свої дії за цивільним населенням, розташувавши штаб на території дитячого садка.

📢«Також вибухи продовжувались і вчора на території тимчасово окупованого Токмака. І також по околицях – саме там, де розміщується ворог і саме там, де він концентрує військову техніку та живу силу. Тож на Запорізькому напрямку ліквідація ворога продовжується», - підбив Федоров.

📅Нагадаємо, раніше повідомлялося про те, що партизани підірвали 11 листопада штаб російських терористів в Мелітополі, що призвело до знищення трьох офіцерів росії.


Irta-fax
+Поширити: