Приєднуйтесь до нас: Facebook YouTube
Вибір за датою
Цитата дня
Уся пи*дота, що краде гроші на війні, мусить знати: ми вас, упирі та бля*і, на олівець кровʼю своєю пишемо. Сторінок там вже не мало... Ті з нас, хто повернеться з війни живим, знайдуть кожного. Тікайте не озираючись. А краще застрельтеся. У*обки.
МАДЯР 07.01.2024
Суспільна думка
Суспільство
05 грудня 2023, 14:05

Роботодавцям компенсують витрати на облаштування робочих місць для осіб з інвалідністю

Триває урядова програма, за якою роботодавець може отримати компенсацію фактичних витрат за облаштування робочих місць працевлаштованих осіб з інвалідністю.

Сума компенсації не перевищує 100,5 тис. грн – за робоче місце особи з інвалідністю І групи та 67 тис. грн – за облаштування робочих місць для людей з інвалідністю II групи.

Перелік допоміжних засобів, які можна купити, включає такі позиції: меблі та фурнітура для робочих місць, транспортери для підіймання сходами з електроприводом, комп’ютери та оргтехніка, програмне забезпечення, поручні та бруси, засоби для захисту здоров’я і безпеки на робочих місцях тощо.

Мета програми – посилити зацікавленість роботодавців до працевлаштування людей з інвалідністю і, своєю чергою, надати можливість обмежено придатним громадянам повернутися до активної зайнятості та соціалізуватися.

🌐Більше — на 👉 сайті.

📞Фахівці центру зайнятості консультують за номерами гарячих ліній:

  • 098-875-48-95;
  • 099-491-20-86.

🌐Також актуальна інформація:

🌐Надаємо підтримку з питань зайнятості:


Джерело: "Луганський ОЦЗ"
+Поширити: