Повідомлено про підозру в держзраді колишній українській судді, яка увійшла до складу «верховного суду днр». Ірта-Fax
Приєднуйтесь до нас: Facebook YouTube
Вибір за датою
Цитата дня
Уся пи*дота, що краде гроші на війні, мусить знати: ми вас, упирі та бля*і, на олівець кровʼю своєю пишемо. Сторінок там вже не мало... Ті з нас, хто повернеться з війни живим, знайдуть кожного. Тікайте не озираючись. А краще застрельтеся. У*обки.
МАДЯР 07.01.2024
Суспільна думка
Кримінал
18 квітня 2024, 14:17

Повідомлено про підозру в держзраді колишній українській судді, яка увійшла до складу «верховного суду днр»

Служба безпеки України зібрала доказову базу на колишню суддю Кіровського районного суду Донецька, яка у 2014 році порушила присягу та перейшла на бік ворога.

Зловмисниця з 2016 року входить до складу «верховного суду днр» та забезпечує функціонування судової системи псевдореспубліки. На своїй посаді зрадниця займалася розглядом сфабрикованих проти українців справ у складі «воєнної» та «судової палати у кримінальних справах» фейкової установи.

Під кураторством росіян у складі комісій вона приймає рішення щодо незаконного ув’язнення проукраїнськи налаштованих громадян та забезпечує функціонування так званої «судової гілки влади» окупаційної адміністрації.

Слідчі СБУ повідомили псевдосудді підозру в державній зраді, вчиненій в умовах воєнного стану (ч.ч. 1, 2 ст. 111 Кримінального кодексу України).

Викриття фігурантки здійснювали співробітники ГУ СБ України в Донецькій та Луганській областях за процесуального керівництва Донецької обласної прокуратури.


Джерело: "Пресслужба СБУ"
+Поширити: