Удар по «Епіцентру» в Харкові: зросла кількість вбитих росіянами людей. Ірта-Fax
Приєднуйтесь до нас: Facebook YouTube
Вибір за датою
Цитата дня
Уся пи*дота, що краде гроші на війні, мусить знати: ми вас, упирі та бля*і, на олівець кровʼю своєю пишемо. Сторінок там вже не мало... Ті з нас, хто повернеться з війни живим, знайдуть кожного. Тікайте не озираючись. А краще застрельтеся. У*обки.
МАДЯР 07.01.2024
Суспільна думка
Події
26 травня 2024, 12:30

Удар по «Епіцентру» в Харкові: зросла кількість вбитих росіянами людей

Кількість загиблих у Харкові внаслідок російського авіаудару по гіпермаркету «Епіцентр» зросла до 13 людей. Про це повідомила регіональна прокуратура у неділю, 26 травня.

📢«На жаль, кількість загиблих унаслідок ворожих авіаударів по будівельному гіпермаркету в Харкові 25 травня зросла до 13», – йдеться у повідомленні.

Начальник Слідчого управління поліції Харківської області Сергій Болвінов на своїй сторінці у Facebook додав, що на місці російського удару тривають експертизи та ідентифікація загиблих через аналіз ДНК їхніх прямих родичів. Слідчі та криміналісти в руїнах «Епіцентру» шукають те, що можна впізнати як тіло людини.

📢«Побоюємося, що доведеться просіювати попіл, щоб виявити рештки та встановити загиблих», – написав Болвінов.

📅Нагадаємо, 25 травня російські агресори завдали ударів двома КАБами по «Епіцентру» в Харкові. У цей момент у будівлі перебувало понад 200 людей. Протягом дня кількість жертв зростала. Пізніше було оприлюднено відео російської атаки.

Того ж дня росіяни завдали нових ударів по Харкову. Повітряна тривога у місті тривала понад 12 годин поспіль.


Джерело: "Харківська ОВА, Харківська обласна прокуратура, ДСНС"
+Поширити: