Приєднуйтесь до нас: Facebook YouTube
Вибір за датою
Цитата дня
Свідоме знищення терористами дамби ГЕС – з усіх поглядів у світі виглядає однаково. І для Африки, і для Європи, і для Сполучених Штатів, і для Китаю, і для Австралії, і для Індії рукотворні катастрофи – це зло. Ми повинні зупинити російське зло.
Володимир Зеленський
Суспільна думка
Регіональні
19 серпня 2023, 11:05

Окупований Сєвєродонецьк: пожежа в зруйнованих будівлях, занедбаність та розруха

В тимчасово окупованому Сєвєродонецьку остаточно знищуються будівлі, та об’єкти, яким майже стільки ж років, як і самому місту. Так, нещодавно в мережі з’явилось відео тліючої та напівзруйнованої будівлі колишнього кінотеатру «Сучасник».

Виникли труднощі з ідентифікацією часу події, але в коментарях підтвердили мешканці, що кадри пожежі та диму – серпень 2023 року (відсутня точка продажу кави біля входу, висока трава навколо та занедбаність території).

«Сучасник» відкрили в Сєвєродонецьку у 1966 році, коли похід у кіно вважався святковою культурною подією. Декілька поколінь виросли та добре пам’ятають зміни, які притерпіла будівля колись типового проєкту кінотеатру (*архівні фото)

Також, окупанти почали фіксувати (з невідомою метою) зруйновані ними ж об’єкти малих архітектурних форм (МАФИ), котрі колись були об’єктами підприємницької діяльності містян.


Irta-fax
+Поширити: