Приєднуйтесь до нас: Facebook YouTube
Вибір за датою
Цитата дня
Свідоме знищення терористами дамби ГЕС – з усіх поглядів у світі виглядає однаково. І для Африки, і для Європи, і для Сполучених Штатів, і для Китаю, і для Австралії, і для Індії рукотворні катастрофи – це зло. Ми повинні зупинити російське зло.
Володимир Зеленський
Суспільна думка
Спорт
21 серпня 2023, 22:13

Воїн подолав Лондонський марафон на протезі, тримаючи прапор України

У житті військових бувають моменти, коли вони стикаються з випробуваннями, що перевищують можливості звичайних людей. Існують ті, хто навіть у таких ситуаціях стає прикладом незламності та надії для інших. Одним із таких героїв є Роман Кашпур, воїн під псевдо "Скіф".

Роман є військовим окремого полку підтримки у Командуванні Сил підтримки ЗСУ. Шлях захисника України для Романа розпочався у 2016 році. Тоді хлопцю виповнилось 19 років. З початком широкомасштабної збройної агресії він повернувся на службу в Збройних Силах України. Перший ветеран України, який в Лондоні пробіг на протезі повну марафонську дистанцію довжиною 42 кілометри.

Сам Роман згадує, що приклад "Кіборгів", які захищали Донецький аеропорт, визначив його вибір служити в армії. Вони вразили його своєю героїчною витривалістю та стійкістю.

Після тяжких випробувань у зоні бойових дій Роману довелося ампутувати ногу. Він рішуче підійшов до відновлення та встановлення протеза, відстоюючи своє право на активне життя. Разом з іншими учасниками "Ігор Героїв" він надихав поранених воїнів на спортивні досягнення.

Історія Романа Кашпура нагадує, що героїзм полягає не лише у фізичних можливостях, але й у волі та рішучості подолати важкі випробування. Його приклад доводить, що в будь-якій ситуації можна знайти силу і надію, які надихнуть інших досягати великих результатів, навіть у найскладніших обставинах.


Джерело: "Генеральний штаб ЗСУ"
+Поширити: