Приєднуйтесь до нас: Facebook YouTube
Вибір за датою
Цитата дня
Свідоме знищення терористами дамби ГЕС – з усіх поглядів у світі виглядає однаково. І для Африки, і для Європи, і для Сполучених Штатів, і для Китаю, і для Австралії, і для Індії рукотворні катастрофи – це зло. Ми повинні зупинити російське зло.
Володимир Зеленський
Суспільна думка
Політика
05 листопада 2023, 13:59

Візит Зеленського до Ізраїлю під загрозою –ЗМІ

Візит президента України Володимира Зеленського до Ізраїлю наразі опинився під питанням через розголос щодо його майбутньої поїздки. Про це заявив неназваний український дипломат у неділю, 5 листопада, інформує видання The Times of Israel.

За його словами, Зеленський дійсно планував відвідати Ізраїль, проте витік інформації щодо його подорожі став загрозою для неї.

📢«Він хотів, щоб поїздка була публічною, коли він ступить на ізраїльську землю. Він дуже розчарований», – наголосив дипломат.

Зазначається, що Зеленський та прем'єр-міністр Беньямін Нетаньягу не взаємодіяли особисто з моменту початку повномасштабного вторгнення терористів на територію України, хоча зустрічалися нещодавно у Нью-Йорку.

📢«Оскільки москва приймає представників ХАМАС та вносить резолюції проти Ізраїлю в ООН, Єрусалим може прагнути пересунути "стрілку годинника" ближче до Києва», – відзначено у повідомленні.

📅 Раніше посол Ізраїлю в Україні Михайло Бродський заявив, що Володимир Зеленський може приїхати до Ізраїлю з візитом у будь-який час. Терміни можливого візиту Зеленського до Ізраїлю стали відомі 3 листопада за інформацією ЗМІ.


Джерело: "The Times of Israel"
+Поширити: