Приєднуйтесь до нас: Facebook YouTube
Вибір за датою
Цитата дня
Свідоме знищення терористами дамби ГЕС – з усіх поглядів у світі виглядає однаково. І для Африки, і для Європи, і для Сполучених Штатів, і для Китаю, і для Австралії, і для Індії рукотворні катастрофи – це зло. Ми повинні зупинити російське зло.
Володимир Зеленський
Суспільна думка
Економіка / Суспільство
19 листопада 2023, 14:24

Конгрес США має намір схвалити допомогу Україні – сенаторка

Конгрес Сполучених Штатів Америки має намір прийняти новий пакет допомоги для України, але сенаторка США від Демократичної партії Джин Шахін, що виступила в Канаді в суботу, 18 листопада, висловила припущення щодо можливого "хаотичного" шляху до прийняття рішення.

Шахін зазначила, що налаштована оптимістично стосовно ухвалення пакета підтримки, який запропонувала адміністрація президента Джо Байдена, і який передбачає важливу допомогу Україні.

📢«Я оптимістично налаштована з приводу ухвалення цього пакета, оскільки в Конгресі існує двопартійна підтримка цього», - сказала Шахін.

Водночас вона зазначила, що процес буде реагувати на різні думки й погляди, і відзначила, що рішення про виділення коштів має бути ретельно обговорене.

📢«Людей варто чути, вони мають висловлювати свої занепокоєння, і на них необхідно реагувати. Утім, я переконана, що врешті-решт ми зробимо це, оскільки невдача неприпустима. Ми не можемо дозволити путіну та його посіпакам перемогти», - зазначила сенаторка.

📅Президент США Джо Байден намагається переконати Конгрес США підтримати новий пакет допомоги на суму 106 мільярдів доларів, включаючи понад 61 мільярд доларів фінансування для України. Однак 2 листопада Палата представників прийняла законопроект про виділення військової допомоги Ізраїлю на суму 14,3 мільярда доларів окремо від допомоги Україні. Цей проєкт був відхилений верхньою палатою Конгресу, яка вимагала включення допомоги для України.


Irta-fax
+Поширити: