Грошові винагороди отримають переможці та призери спортивних змагань з Луганщини. Ірта-Fax
Приєднуйтесь до нас: Facebook YouTube
Вибір за датою
Цитата дня
Уся пи*дота, що краде гроші на війні, мусить знати: ми вас, упирі та бля*і, на олівець кровʼю своєю пишемо. Сторінок там вже не мало... Ті з нас, хто повернеться з війни живим, знайдуть кожного. Тікайте не озираючись. А краще застрельтеся. У*обки.
МАДЯР 07.01.2024
Суспільна думка
Спорт
24 грудня 2023, 12:07

Відповідне розпорядження № 293 від 21 грудня 2023 року підписав очільник Луганської ОВА.

Так, грошову винагороду отримає Олександр Дмитриєнко, який на чемпіонаті Європи з легкої атлетки серед осіб з порушенням слуху, що відбувся у серпні в Польщі, здобув три призові місця. Він став першим в естафетах на дистанціях 4х100 м та 4х400 м, а також третім – на 200-метрівці.

Чемпіоном світу з паверліфтингу у листопаді став Микола Бараннік. Він виявився кращим у ваговій категорії до 83 кг на світовій першості в Литовській Республіці.

Три медалі на чемпіонаті світу з паверліфтингу в ОАЕ у серпні здобула Наталія Олійник. Спортсменка відзначилася перемогою у змаганнях змішаних команд, другим місцем серед жінок до 86 кг, третім – серед жіночих команд.

Також грошова винагорода призначена тренерові Наталії Олійник – Андрію Івженку.

Джерело: "Луганська ОВА"