Присоединяйтесь к нам: Facebook Twitter YouTube
Выбор по дате
Персона
Цитата дня
"Есть разные силы: Украина, Россия, Европа, США и я не знаю, куда отнести боевиков. Игнорировать их совсем невозможно. Нужно их как-то учитывать, потому что они будут всегда оказывать сопротивление"
Первый президент Леонид Кравчук
Общественное мнение
Общество / Региональные
23 января 2018, 10:50

Увага! Ускладнення погодних умов на Луганщині

За прогнозом українського Гідрометеоцентру, протягом 23 січня у Луганській області очікуються складні погодні умови: сильний сніг, хуртовини, в окремих районах налипання мокрого снігу, посилення північно-східного вітру до 15-20 м/с, на дорогах ожеледиця, снігові замети.

У зв’язку із погіршенням погодних умов та з метою запобігання й зменшення ризику виникнення надзвичайних ситуацій, які можуть викликати людські жертви і матеріальні збитки, нагадуємо про необхідність:

- водіям утриматись від керування транспортними засобами, а у разі нагальної необхідності – суворо дотримуватися Правил дорожнього руху та порядку дій при ожеледиці. Виїжджати на автомобілі, обладнаному предметами, необхідними для виживання – лопатою, сніговими ланцюгами, ліхтариками, спальними мішками, запасом продуктів тощо;

- правильно підбирати одяг та взуття перед виходом на вулицю, обмежити переходи на далеку відстань, особливо в нічний час; найлегше піддаються впливу холоду особи, які перебувають у стані алкогольного сп’яніння;

- під час перебування на вулиці при сильних опадах снігу, поривах вітру намагатися не ходити попід розлогими деревами, а також триматися подалі від рекламних щитів та ліній електропередач, адже пориви вітру можуть спричинити їх пошкодження;

- бути обережним під час пересування в ожеледицю. Слід користуватися взуттям із підошвою з мікропористої чи іншої м’якої основи та без високих підборів. Людям похилого віку та вагітним жінкам слід бути особливо обережними в ожеледицю та не виходити на вулицю без супроводу. Якщо через деякий час після падіння ви відчули біль у голові або в суглобах, нудоту, або якщо утворилися пухлини, слід невідкладно звернутися до лікаря в травмпункт.

Інформація про перелік місць відстою автотранспорту на час погіршення погодних умов

У зв’язку з погіршенням погодних умов розміщено тимчасові стоянки та місця відстою транспортних засобів на автомобільних дорогах загального користування.

Ті, хто опинився в скрутній ситуації на дорозі, можуть перечекати негоду на одній із стоянок чи місці відстою транспортних засобів на автомобільних дорогах загального користування на випадок виникненні обмежень в русі:

1. Автодорога Н-21 Старобільськ – Луганськ – Красний Луч – Макіївка – Донецьк

– 2 км+400 м ліворуч, м. Старобільськ (пункт харчування);

– 18 км+724 м ліворуч, межа Старобільського та Новоайдарського районів;

– 40 км +780 м праворуч, смт Новоайдар (АЗС);

– 41км+150 м праворуч, смт Новоайдар;

– 60 км+921 м ліворуч, межа Новоайдарського та Станично-Луганського районів.

2. Автодорога Н-21 Чугуїв – Мілове

– 143 км+625 м ліворуч, м. Сватове;

– 158 км+150 м ліворуч, Сватівський район;

– 165 км+750 м ліворуч, с. Містки Сватівський район (кафе);

– 180 км+30 м ліворуч, с. Калмиківка Старобільський район;

– 201 км+800 м праворуч, м. Старобільськ;

– 229 км ліворуч, с. Євсуг Біловодський район;

– 254 км+300 м праворуч, смт Біловодськ (пункт харчування);

– 297 км+100 м праворуч, смт Мілове.

3. Автодорога Р-22 КПП «Красна Талівка» – Луганськ

– 0 км+200 м ліворуч, КПП (пункт харчування);

– 34 км+300 м праворуч, с. Н. Вільхова Станично-Луганський район (магазин);

– 40 км+950 м ліворуч, с. Макарове Станично-Луганський район (АЗС, магазин).

4. Автодорога Р-66 КПП «Демино-Олександрівка» – Сватове Лисичанськ – Луганськ

– 24 км+500 м праворуч, смт Троїцьке;

– 64 км+90 м праворуч, с. Нижня Дуванка Троїцький район (кафе);

– 132 км+200 м праворуч, м. Кремінна;

– 187 км+900 м праворуч, с. Тошківське Попаснянський район.

На стоянках чи місцях відстою транспорту вам обов’язково нададуть допомогу, якої ви потребуєте.

Водії мають бути уважними й обережними за кермом, неухильно дотримуватись Правил дорожнього руху та слідкувати за станом організації дорожнього руху на зимових дорогах.

Слід зазначити, що при Службі автомобільних доріг створено графік цілодобового чергування дорожників та спеціальної техніки на автомобільних дорогах Луганщині. У разі виникнення надзвичайної ситуації телефонуйте за номером диспетчера Луганська область: +380 (64) 524 11 25, +380 (50) 305 16 49.


+Поделиться:


Счетчики:
Наши партнеры: