Присоединяйтесь к нам: Facebook Twitter YouTube
Выбор по дате
Персона
Цитата дня
"Есть разные силы: Украина, Россия, Европа, США и я не знаю, куда отнести боевиков. Игнорировать их совсем невозможно. Нужно их как-то учитывать, потому что они будут всегда оказывать сопротивление"
Первый президент Леонид Кравчук
Общественное мнение
Криминал / Региональные
11 октября 2018, 12:14

З початку року прикордонники Лисичанського загону зі складу Об’єднаних сил 19 разів відмовлялися від неправомірної винагороди

На цей час з початку року у Лисичанському прикордонному загоні, що діє у складі Об’єднаних сил, задокументовано 19 відмов співробітників прикордонного відомства від хабарів, а стосовно правопорушників оформлено протоколи за статтею, що передбачає кримінальну відповідальність.

Про це повідомляє прес – служба Лисичанського прикордонного загону, черговий випадок пропонування неправомірної вигоди правоохоронцям стався учора в контрольному пункті в’їзду-виїзду «Станиця Луганська», де українець за допомогою хабара у 200 гривень намагався «домовитися» з прикордонниками про безперешкодний перетин лінії зіткнення.

Лисичанський прикордонний загін нагадує, що згідно із ст. 369 КК України, пропозиція або надання неправомірної вигоди службовій особі є кримінальним правопорушенням та карається штрафом або обмеженням чи позбавленням волі до чотирьох років.


+Поделиться:


Счетчики:
Наши партнеры: