Присоединяйтесь к нам: Facebook Twitter YouTube
Выбор по дате
Конференции
Персона
Цитата дня
"РФ несет полную ответственность за нарушение прав человека на оккупированных территориях"
Президент Украины Петр Порошенко
Общественное мнение
Экономика / Региональные
06 декабря 2018, 13:28

За втручання Старобільської місцевої прокуратури визнано недійсним договір оренди комунального майна, укладений з порушенням норм чинного законодавства

Старобільською місцевою прокуратурою проводиться системна робота щодо захисту інтересів держави у сфері державної та комунальної власності.

Про це повідомляє Прес-служба прокуратури Луганської області

Так, в межах реалізації представницьких повноважень встановлено, що комунальною установою «Старобільське районне територіальне медичне об’єднання», яка на праві оперативного управління користується майном спільної власності територіальних громад району, на початку 2018 року укладено договір оренди нерухомого майна з суб’єктом підприємницької діяльності, що надає медичні послуги.

При вивченні законності укладення зазначеного договору встановлено, що орендодавець передав, а орендар прийняв приміщення за договором всупереч вимогам закону щодо обов’язкового проведення конкурсу на оренду комунального майна. Процедуру укладення договору було порушено, а саме: не забезпечено відкритість та прозорість передачі майна в оренду, передбачену Законом України «Про оренду державного та комунального майна», тим самим обмежено права інших осіб, зацікавлених в оренді даного комунального майна.

Захищаючи інтереси держави, Старобільська місцева прокуратура звернулась до Господарського суду Луганської області із позовом про визнання недійсним зазначеного договору оренди нерухомого майна.

Рішенням суду позов прокурора задоволено у повному обсязі. На даний час зазначене рішення виконано – нежитлове приміщення повернуто орендодавцю.


+Поделиться:


Счетчики:
Наши партнеры: