Присоединяйтесь к нам: Facebook Twitter YouTube
Выбор по дате
Персона
Цитата дня
"Есть разные силы: Украина, Россия, Европа, США и я не знаю, куда отнести боевиков. Игнорировать их совсем невозможно. Нужно их как-то учитывать, потому что они будут всегда оказывать сопротивление"
Первый президент Леонид Кравчук
Общественное мнение
Экономика / Региональные
21 мая 2019, 09:59

Місцеві бюджети Луганщини отримали майже 4,5 млн грн від ліцензування алкоголю та тютюну

За січень-квітень 2019 року казна Луганської області поповнилася на 4 млн 438 тис. гривень від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, що на 80,3 тис. грн більш фактичних надходжень за січень-квітень 2018 року. Про це повідомили в Головному управлінні ДФС у Луганській області.

Станом на перше травня 2019 року на Луганщині здійснюють діяльність 1280 суб’єктів господарювання, які мають ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами. З них 1 тис. 233 суб’єкта отримали ліцензії на роздрібну торгівлю алкогольними напоями та 1 тис. 16 суб’єктів - на роздрібну торгівлю тютюновими виробами.

З початку року видано 1 тис. 148 ліцензій на право здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами.

Водночас призупинено дію 18 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу. Крім того, анульовано 162 ліцензії, з яких 15 – за порушення законодавства в частини продажу неповнолітнім особам алкогольних напоїв.


+Поделиться:


Счетчики:
Наши партнеры: