Присоединяйтесь к нам: Facebook Twitter YouTube
Выбор по дате
Персона
Цитата дня
"Есть разные силы: Украина, Россия, Европа, США и я не знаю, куда отнести боевиков. Игнорировать их совсем невозможно. Нужно их как-то учитывать, потому что они будут всегда оказывать сопротивление"
Первый президент Леонид Кравчук
Общественное мнение
Экономика / Региональные
03 декабря 2019, 11:47

Місцеві бюджети Луганщини отримали майже 14 млн грн від ліцензування алкоголю та тютюну

За січень-листопад 2019 року казна Луганської області поповнилася на 13,9 млн грн від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, що на 147,4 тис. грн більше надходжень за січень- листопад 2018 року. Про це повідомили в Головному управлінні ДПС у Луганській області.

Станом на перше грудня 2019 року на Луганщині здійснюють діяльність 1 тис. 225 суб’єктів господарювання, які мають ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами.

У січні - листопаді 2019 року видано 3 тис. 37 ліцензій на право здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами.

В той же час, у січні - листопаді призупинено дію 36 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу, анульовано 502 ліцензій, з яких 25 – за порушення законодавства в частини продажу неповнолітнім особам алкогольних напоїв.


+Поделиться:


Счетчики:
Наши партнеры: