Присоединяйтесь к нам: Facebook Twitter YouTube
Выбор по дате
Персона
Цитата дня
"Есть разные силы: Украина, Россия, Европа, США и я не знаю, куда отнести боевиков. Игнорировать их совсем невозможно. Нужно их как-то учитывать, потому что они будут всегда оказывать сопротивление"
Первый президент Леонид Кравчук
Общественное мнение
Экономика / Региональные
24 февраля 2021, 16:00

Платники Луганщини перерахували до бюджетів усіх рівнів майже 274 млн гривень ПДФО

В Головному управлінні ДПС у Луганській області повідомили, що протягом січня 2021 року до бюджетів усіх рівнів надійшло 273,7 млн грн податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО). Це на 43,8 млн грн або на 19,1 відс. більше ніж у січні 2020 року.

Податківці зазначили, що місцеві бюджети отримали 204,3 млн грн ПДФО, що перевищує показники січня 2020 року на 33,1 млн гривень.

До державного бюджету за січень поточного року мобілізовано 69,4 млн грн ПДФО. Цей показник збільшився на 10,7 млн грн у порівнянні з аналогічним періодом 2020 року.

У відомстві акцентували увагу, що територіальні громади найбільшу частку податкових надходжень отримують за рахунок ПДФО. Ці кошти йдуть на розвиток власної соціально-економічної сфери.

Тому дуже важливо громадянам під час деклараційної кампанії, яка зараз триває, своєчасно та сумлінно задекларувати свої доходи, з яких не сплачено ПДФО при отриманні, і подати податкову декларацію про майновий стан і доходи за минулий рік. Це потрібно зробити до 1 травня 2021 року.

Спілкуйтеся з Податковою службою дистанційно, використовуючи електронні сервіси, у т. ч. «Електронний кабінет» та «InfoTAX».

Актуальну податкову інформацію можна отримати також на офіційних сторінках служби у соціальних мережах:

https://www.facebook.com/TaxUkraine/

https://t.me/tax_gov_ua

https://www.youtube.com/channel/UCvdcv-7iVw7IGL0uFa_6Uaw

https://www.youtube.com/channel/UCggb4UOzdEjxmByM1MvhokA

https://www.facebook.com/tax.lugansk/

https://t.me/lg_tax


+Поделиться:


Счетчики:
Наши партнеры: