Присоединяйтесь к нам: Facebook Twitter YouTube
Выбор по дате
Персона
Цитата дня
"Рішення посадити пасажирський літак Ryanair у мінському аеропорту, без сумніву, було спланованою і продуманою спецоперацією, відповідальність за яку повністю несе Олександр Лукашенко"
Олексій Данілов, секретар РНБО України
Общественное мнение
Общество
23 июля 2021, 15:24

У AstraZeneca розповіли про ефективність вакцини від різних штамів

У компанії AstraZeneca заявляють, що їх вакцина від коронавірусу вже після першої дози знижує ризик смерті від COVID на 82%. При цьому висока ефективність фіксується проти штамів Бета/Гамма і Дельта. Про це в п'ятницю, 23 липня, повідомляє прес-служба AstraZeneca.

Відзначається, що результати дослідження в Канаді показали, що одна доза Vaxzevria (комерційна назва вакцини) була на 82% ефективна проти випадків госпіталізації або смерті, викликаних штамом Бета/Гамма.

Вакцина також показала високий рівень ефективності проти варіантів Дельта і Альфа зі скороченням госпіталізацій або смертей на 87% і 90% відповідно. Ефективність Vaxzevria після однієї дози була аналогічна ефективності інших вакцин, протестованих у дослідженні.

У компанії підкреслили, що Vaxzevria ефективна і проти легкого симптоматичного захворювання, хоча друга доза істотно підвищує рівень захисту.


+Поделиться:


Счетчики:
Наши партнеры: