Присоединяйтесь к нам: Facebook Twitter YouTube
Выбор по дате
Персона
Цитата дня
"Рішення посадити пасажирський літак Ryanair у мінському аеропорту, без сумніву, було спланованою і продуманою спецоперацією, відповідальність за яку повністю несе Олександр Лукашенко"
Олексій Данілов, секретар РНБО України
Общественное мнение
Общество
24 июля 2021, 17:57

Поховали вбитого президента Гаїті

Похорон убитого президента Гаїті Жовенеля Моїза пройшов у місті Кап-Аїтьєн на півночі країни. На церемонії були присутні вдова політика Мартін Моїз і члени керівництва Гаїті. Трансляція заходу велася в ефірі каналу RTNH на YouTube. Про це в п'ятницю, 23 липня, повідомляє Укрінформ.

"Жовенелю, тебе зрадили і вбили. Але твоїми найбільшими гріхами були любов до країни, бажання захищати слабких, звільнити країну від корупціонерів. Ми не хочемо насильства або помсти, але ми не здамося. Ми програли битву, але не програли війну", - сказала в прощальній промові дружина вбитого президента Мартін Моїз.

Під час церемонії в місті почалися заворушення. Як повідомили у Reuters, на місці жалобної церемонії відчувався запах газу і були чутні постріли.

Ті, хто вийшов на стихійний мітинг, звинувачували владу країни у вбивстві Моїза, а також у тому, що та не вжила жодних заходів для захисту очільника держави.


+Поделиться:


Счетчики:
Наши партнеры: