Присоединяйтесь к нам: Facebook Twitter YouTube
Выбор по дате
Персона
Цитата дня
"Рішення посадити пасажирський літак Ryanair у мінському аеропорту, без сумніву, було спланованою і продуманою спецоперацією, відповідальність за яку повністю несе Олександр Лукашенко"
Олексій Данілов, секретар РНБО України
Общественное мнение
Общество
31 июля 2021, 11:17

Під ОП вимагали розслідувати напади на ЛГБТ і рейди на нічні клуби

Під будівлею Офісу президента в Києві учасники музичного протесту Рейвах Прайд на захист прав ЛГБТ вимагали розслідувати напади на представників спільноти, а також неправомірні рейди на заклади електронної музики. Про це повідомляв Інтерфакс-Україна в п'ятницю, 30 липня.

На Банковій зібралися понад 70 осіб. Там встановлена ​​сцена, грає електронна музика, під яку танцюють учасники акції. У деяких з них у руках ЛГБТ + символіка. Вулиця Банкова перекрита шеренгою правоохоронців і автомобілями поліції з боку вулиці Інститутської, поліція чергує і з боку площі Івана Франка.

"Організатори заходу вимагають прийняття законопроекту №5488 "Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення та Кримінального кодексу України щодо боротьби з проявами дискримінації", провести реформи поліції, прокуратури та судової системи; негайно розслідувати напади на учасників ЛГБТ + і феміністських подій, активістів і організації, розслідувати рейди правоохоронців на заклади електронної сцени столиці і неправомірні затримання культурних діячів, створити безпечні та сприятливі умови для розвитку електронної сцени в Україні", - пише агентство.


+Поделиться:


Счетчики:
Наши партнеры: