Присоединяйтесь к нам: Facebook Twitter YouTube
Выбор по дате
Персона
Цитата дня
"Рішення посадити пасажирський літак Ryanair у мінському аеропорту, без сумніву, було спланованою і продуманою спецоперацією, відповідальність за яку повністю несе Олександр Лукашенко"
Олексій Данілов, секретар РНБО України
Общественное мнение
Общество
05 августа 2021, 09:00

В Україні мають намір підняти зарплати жінкам

Влада заявила про намір зменшити гендерний розрив в оплаті праці до 2023 року. Зокрема, відомство розробило проект Національної стратегії щодо зменшення гендерного розриву в оплаті праці, та вже найближчим часом її винесуть на громадське обговорення. Про це в середу, 4 серпня, повідомляє прес-служба Мінекономіки.

У Мінекономіки зазначають, що жінки в Україні, виконуючи одну і ту ж роботу, що й чоловіки, отримують на руки на 18% менше.

"Рівень горизонтальної та вертикальної гендерної сегрегації ринку праці України, незважаючи на певні позитивні зміни в останні роки, залишається досить високим. В результаті існує розрив в оплаті праці жінок і чоловіків в Україні", - розповіла заступниця міністра економіки України Світлана Глущенко.

Водночас вона зазначила, що останнім часом роботодавці стали піднімати зарплату жінкам, проте - недостатньо, щоб зрівнятися із заробітком чоловіків.


+Поделиться:


Счетчики:
Наши партнеры: