Присоединяйтесь к нам: Facebook Twitter YouTube
Выбор по дате
Персона
Цитата дня
"Рішення посадити пасажирський літак Ryanair у мінському аеропорту, без сумніву, було спланованою і продуманою спецоперацією, відповідальність за яку повністю несе Олександр Лукашенко"
Олексій Данілов, секретар РНБО України
Общественное мнение
Общество
20 сентября 2021, 15:30

В Україну прийшла метеорологічна осінь

В Україні з минулої неділі розпочалася метеорологічна осінь, яка цьогоріч прийшла на три дні пізніше за норму. Про це в понеділок, 20 вересня, повідомляє Центральна геофізична обсерваторія.

"Середньодобова температура повітря в цей день знизилася нижче за 15 градусів тепла і склала 11,9 градуса тепла. За прогнозом Українського гідрометцентру, температура повітря й надалі буде знижуватися", - йдеться в повідомленні.

Як відзначають кліматологи, нинішнє метеорологічне літо, яке почалося 14 травня, закінчилося 18 вересня і загалом тривало 128 днів. Найдовшим літо було в 2012 році - воно тривало 166 днів.

За кліматичної норми 1991 - 2020 рр., нинішня кліматична осінь почалася на три дні пізніше від терміну. Пізніше метеорологічна осінь у Київ прийшла минулого року - 15 жовтня.

Тим часом у Карпатах температура повітря опустилася до 0 градусів, повідомляє Чорногорський гірський пошуково-рятувальний пост.

Зокрема, спад температури виявили сьогодні на горі Піп Іван Чорногірський, розташованій на кордоні Івано-Франківської та Закарпатської областей.

"Станом на 10:20 20.09 на г. Піп Іван Чорногірський хмарно, дощ, вітер південно-західний, 3-4 м/с., температура навколишнього середовища 0 градусів," - йдеться в повідомленні.

Там також опублікували фото станції, навколо якої видно іній на траві.


+Поделиться:


Счетчики:
Наши партнеры: