Присоединяйтесь к нам: Facebook Twitter YouTube
Выбор по дате
Персона
Цитата дня
"Рішення посадити пасажирський літак Ryanair у мінському аеропорту, без сумніву, було спланованою і продуманою спецоперацією, відповідальність за яку повністю несе Олександр Лукашенко"
Олексій Данілов, секретар РНБО України
Общественное мнение
Политика
20 сентября 2021, 17:00

До порядку денного Ради включили спірні законопроекти

Погоджувальна рада Верховної Ради на засіданні в понеділок, 20 вересня, включила до порядку денного пленарного тижня законопроекти №5599 і №5600, хоча спікер парламенту Дмитро Разумков був проти.

Глава парламенту Дмитро Разумков поставив на голосування пропозицію фракції Слуга народу включити ці законопроекти. Її підтримали.

При цьому апарат Верховної Ради не включив їх до порядку денного, оскільки вони не підготовлені до розгляду, як того вимагає регламент, і потрібен час для завершення підготовки документів.

"У нас сьогодні трохи дивна ситуація, тому що всі фракції Верховної Ради одночасно стали не згодні з порядком денним Верховної Ради України, надіслали свої пропозиції вранці. Хтось прислав з пропозиціями, хтось, як Слуга народу, написав тільки лист, що вони не згодні, є додаток, але додатки до листа не додали. Я все ж таки хотів би його побачити", - сказав Разумков.

Він зазначив, що це рідкісна ситуація в парламенті.

"Тим не менш, ми продовжуємо працювати. Якщо ми говоримо про те, що нас не влаштовує той формат, який є сьогодні, я думаю, що з наступного тижня ми збиратимемо, як і передбачено, всі пропозиції від усіх фракцій, сідатимемо, обговорюватимемо, за кожним з них голосуватимемо і прийматимемо відповідні рішення, так, як це передбачає регламент. І якщо всі прям не згодні з таким форматом роботи, і ми йдемо таким чином, то також ми підемо і в пропорції: хто скільки законопроектів подає, від кількості народних депутатів, які представляють ту чи іншу фракцію", - сказав Разумков.

Він додав, що всі пропозиції, які сьогодні надійшли, не відповідають нормам регламенту.

Відзначимо, оскільки Разумков перебуває на самоізоляції через коронавірус, засідання парламенту вестимуть його заступники.


+Поделиться:


Счетчики:
Наши партнеры: