Присоединяйтесь к нам: Facebook Twitter YouTube
Выбор по дате
Персона
Цитата дня
"Рішення посадити пасажирський літак Ryanair у мінському аеропорту, без сумніву, було спланованою і продуманою спецоперацією, відповідальність за яку повністю несе Олександр Лукашенко"
Олексій Данілов, секретар РНБО України
Общественное мнение
Общество
20 сентября 2021, 16:30

Понад 98% госпіталізованих з COVID не вакциновані

В Україні 98,1% госпіталізованих з коронавірусом COVID-19 не отримували вакцину від цієї інфекції. Така тенденція спостерігається останні три місяці, повідомляє МОЗ у понеділок, 20 вересня.

"За даними Електронної системи охорони здоров'я, протягом останніх трьох місяців майже всі, хто потрапляє в лікарню через важкий перебіг або ускладнення від COVID-19 в Україні - не вакциновані", - розповів головний державний санітарний лікар Ігор Кузін.

Він додав, що зараз йде стрімке погіршення епідситуації, кількість нових випадків коронавірусу за добу збільшилася удвічі за минулий тиждень - з 3,3 тисячі за понеділок (13 вересня) до понад 6 тисяч за п'ятницю (17 вересня).

У МОЗ наголошують, що в зоні найвищого ризику тяжкого перебігу і смерті від COVID-19 перебувають особи, старші за 60 років, з супутніми захворюваннями і ті, хто щодня контактує з великою кількістю людей, наприклад, медики, педагоги, соцпрацівники, працівники державних органів.


+Поделиться:


Счетчики:
Наши партнеры: