Присоединяйтесь к нам: Facebook Twitter YouTube
Выбор по дате
Персона
Цитата дня
"Рішення посадити пасажирський літак Ryanair у мінському аеропорту, без сумніву, було спланованою і продуманою спецоперацією, відповідальність за яку повністю несе Олександр Лукашенко"
Олексій Данілов, секретар РНБО України
Общественное мнение
Общество
18 октября 2021, 13:00

Страйку не буде: працівники Голлівуду досягли угоди зі студіями

Співробітники індустрії кіно і телебачення США, які входять в Міжнародний альянс працівників театральної сцени (IATSE), дійшли згоди зі студіями і стрімінговими сервісами, запобігши страйку, який повинен був початися в понеділок. Про це повідомляється на сайті IATSE.

Зазначається, що угода, підписана з альянсом теле- і кінопродюсерів США (AMPTP), зачіпає близько 40 тис. техніків, операторів, монтажерів і багатьох інших, зайнятих у виробництві розважального контенту, і гарантує їм збільшення заробітної плати, скорочення робочих годин, надання компенсацій і обідніх перерв.

На початку жовтня учасники IATSE планували проведення страйку через незадовільні умови праці. Вони вимагали підвищення зарплати і скорочення робочого дня, організації харчування на робочому місці і надання обідніх перерв, а також збільшення відрахувань до пенсійних і медичних фондів для працівників сектора.


+Поделиться:


Счетчики:
Наши партнеры: