Присоединяйтесь к нам: Facebook Twitter YouTube
Выбор по дате
Персона
Цитата дня
"Рішення посадити пасажирський літак Ryanair у мінському аеропорту, без сумніву, було спланованою і продуманою спецоперацією, відповідальність за яку повністю несе Олександр Лукашенко"
Олексій Данілов, секретар РНБО України
Общественное мнение
Экономика
23 октября 2021, 10:00

РФ може припинити постачання газу в Молдову

Росія і Молдова не погодили умови нового газового контракту, постачання з 1 листопада опинилися під загрозою. Про це пише Интерфакс з посиланням на джерело.

"Російська сторона запропонувала справедливу ринкову ціну з наданням додаткової 25% знижки. Єдиною умовою отримання зазначеної знижки було повернення протягом 3 років накопиченої за попередні роки заборгованості Республіки Молдова за поставлений газ в обсязі близько 700 млн дол. США (без урахування Придністров'я). Однак молдавська делегація, представлена ​​двома віце-прем'єрами Кульмінським і Спину, посилаючись на відсутність необхідних коштів, наполягала на зниженні ціни, удвічі нижчій за ринкову", - сказало джерело.

Відзначається, що про умови нового контракту до 1 листопада можуть не домовитися.

"У цих умовах укладання нового довгострокового газового контракту до 1 листопада вельми сумнівне і існують високі ризики повного припинення поставок російського газу в Молдову після цієї дати", - додав співрозмовник агентства.


+Поделиться:


Счетчики:
Наши партнеры: