Присоединяйтесь к нам: Facebook Twitter YouTube
Выбор по дате
Персона
Цитата дня
"Рішення посадити пасажирський літак Ryanair у мінському аеропорту, без сумніву, було спланованою і продуманою спецоперацією, відповідальність за яку повністю несе Олександр Лукашенко"
Олексій Данілов, секретар РНБО України
Общественное мнение
Общество
30 ноября 2021, 14:30

Вища рада правосуддя звільнила голову Верховного Суду

Вища рада правосуддя (ВРП) звільнила голову Верховного Суду Валентину Данішевську з посади судді. Про це повідомляє сайт ВРП у вівторок, 30 листопада.

"ВРП вирішила звільнити Валентину Данішевську з посади судді касаційного господарського суду у складі Верховного Суду у зв'язку з поданням заяви про відставку", – йдеться в повідомленні.

Відзначимо, що термін повноважень Данішевської на посаді голови Верховного Суду спливає також 30 листопада. 1 грудня цю посаду займе Всеволод Князєв.

Валентина Данішевська з 1987 року працювала головним арбітром арбітражу управління торгівлі Запорізького облвиконкому. У 1992 році її призначили арбітром, а згодом – суддею арбітражного суду Запорізької області, з 2017 року вона суддя Верховного Суду в касаційному господарському суді. Загальний стаж роботи суддею, який дає право на відставку, є більш як 20 років.

30 листопада 2017 року Данішевську обрали на посаду голови Верховного Суду шляхом таємного голосування строком на 4 роки.


+Поделиться:


Счетчики:
Наши партнеры: