Присоединяйтесь к нам: Facebook Twitter YouTube
Выбор по дате
Персона
Цитата дня
"Рішення посадити пасажирський літак Ryanair у мінському аеропорту, без сумніву, було спланованою і продуманою спецоперацією, відповідальність за яку повністю несе Олександр Лукашенко"
Олексій Данілов, секретар РНБО України
Общественное мнение
Общество
01 декабря 2021, 14:00

Зеленський розповів про очікування від ООН щодо Кримської платформи

Влада України очікує, що Організація Об'єднаних Націй надасть статусу міжнародної організації Кримській платформі. Про це сказав президент Володимир Зеленський під час виступу у Верховній Раді у середу, 1 грудня.

Він нагадав, що 23 серпня цього року на саміт Кримської платформи у Києві прибули 46 делегацій, лідери країн G7 та ЄС, керівництво НАТО, ОБСЄ та Ради Європи.

"Уперше з 2014 року деокупація Криму була обговорена на найвищому міжнародному рівні. Ми повернули Крим до світового порядку денного. Кримську платформу буде закріплено в резолюції Генасамблеї ООН. Ми чекаємо на отримання нею офіційного статусу міжнародної організації", - сказав Зеленський.

Президент зазначив, що Україна бореться не за звільнення всіх своїх тимчасово окупованих Росією територій, а за свідомість людей, які проживають на цих територіях.

"Але ми боремося не за гектари, а за людей. За своїх громадян. І ухвалили закон про корінні народи, який закріпив статус і права кримських татар. Ми боремося за нашу молодь і суттєво спростили школярам із Криму та окупованого Донбасу доступ до вищої освіти в Україні: без ЗНО, безоплатно, без обмежень до будь-якого університету. Ми боремося за тимчасово окуповану свідомість наших громадян, тому запустили мовлення для ТОТ. Це наша земля. Звільнити її - наша мета", - сказав Зеленський.


+Поделиться:


Счетчики:
Наши партнеры: