Присоединяйтесь к нам: Facebook Twitter YouTube
Выбор по дате
Персона
Цитата дня
"Рішення посадити пасажирський літак Ryanair у мінському аеропорту, без сумніву, було спланованою і продуманою спецоперацією, відповідальність за яку повністю несе Олександр Лукашенко"
Олексій Данілов, секретар РНБО України
Общественное мнение
Экономика
01 декабря 2021, 16:30

Нафтогаз переведе півмільйона домогосподарств на дешевий тариф

Компанія Нафтогаз України, яка виконує функції постачальника "останньої надії" (ПОН), пропонує автоматично перевести всіх клієнтів на базовий річний тариф. Про це повідомляє прес-служба Нафтогазу.

"Таке рішення для побутових клієнтів, які не обрали ринкового постачальника і отримують газ від постачальника "останньої надії", стало можливим завдяки ухваленню та підписанню Закону України №2553", - йдеться у повідомленні.

Документ було підписано президентом Володимиром Зеленським 29 листопада 2021 року.

Згідно із законом, компанія звернулася до НКРЕКУ щодо підключення всіх побутових клієнтів ПОН на умовах базової річної пропозиції. Це дозволить клієнтам отримувати газ протягом усього опалювального сезону за однією із найвигідніших цін на ринку природного газу - 7,96 грн/куб. м (з ПДВ, без вартості розподілу/доставки).

Нафтогаз України очікує на позитивне рішення регулятора.

Якщо НКРЕКУ не підтримає цієї ініціативи, то з 1 грудня 2021 року ПОН буде зобов'язаний постачати газ усім своїм споживачам за ціною, розрахованою за формулою. У такому разі ціна на газ змінюватиметься щодня і може становити понад 30 грн/куб. м.


+Поделиться:


Счетчики:
Наши партнеры: